Epoksi Kaplama Ürünleri


Sağ Tarafta ki Menüyü Kullanarak Ürünleri Listeleyebilirsiniz.

•  Yirmibirinci yüzyılın yüzey kaplama yöntemi

Sanayi tesislerinde en çok aşınan yerler zeminlerdir. Çalışma şartarına uygun olmayan zemin malzemleri (Karo veya dökme mozaik,beton,seramik,mermer vb..) zaman içerisinde onarım ve yenileme gerektirir. Bu da zaman alıcı ve iş verimini düşüren yöntemdir. Çağımızda yaşanan teknik gelişmelerin doğrultusunda epoksinin sanayi tesiisleri için en ideal zemin ve duvar kaplama yöntemi kabul edilmektedir. Epoksi yüzey kaplama sistemlerinde doğru marka ve doğru uygulama ile oldukça başarılı sonuçlar elde edilir.

• Dünyanın ve Türkiye'nin büyük sanayi tesisleri Araldite'i tercih ediyor.


"Azerbaycan Bakü Haydar Aliyev Müzesinin Otoparkları Araldite Ürünleri Kullanılarak Firmamız Tarafından Yapılmaktadır."


"Yapılmakta olan Dünyanın en uzun köprüsü Shangai and Ningbo da Araldite Ürünleri kullanılmaktadır"
Dünya'nın ve Türkiye'nin ilk epoksi üreticisi olan HUNTSMAN (eski adıyla Ciba) Araldite markası ile gıda, sağlık ve sanayi tesislerinin ihtiyaçlarına uygun epoksi yüzey kaplama malzemelriyle bu konuda kesin ve en etkili çözümü sunar. Araldite yüzey kaplmaları her türlü sanayi, hıda ve sağlık tesisinde kullanılabilir. Kimyasal maddelerden etkilenmez, kolay temizlenir,mekanik mukavemeti yüksektir. İsviçre Milli Araştırma Merkezi'nin yaptığı geniş çaplı çalışmalar dünyada ve ülkemizdeki bir çok sanayi tesisi tarafından tercih edilen Araldite yüzey kaplamalarının bu konuda ki geçerliliğini kanıtlamıştır.
•  İşyerinizin çağdaş yüzey çözümü

Araldite yüzey kaplamaları üretici firmanın onayladığı tek yetkili firmamız NİS EPOKSİ Epoksi Kaplama Sistemleri İnş. ve San. Ltd. Tic. Şti. tarafından tecrübeli ekiplerce kısa sürede, üretim plan ve sürecinize uyumlu olarak uygulanır.Araldite yüzey kaplamaları ile hijyenik ve steril şartlar altında çalışılan ortamlarda mükemmel sonuçlar alınır. Kuru ve ıslak yüzeylerde kaymazlık, sağlamlık, aşınmazlık, kimyasallara ve asitlere dayanıklılık, antibakteriyel, hijyen, antistatik estetik özelliklerin tümü çeşitli Araldite yüzey kaplamalarıyla, NİS EPOKSİ güvencesi ile sağlanır.