Döşeme Kaplamaları


• Araldite SELF LEVELLING SCREED


3 mm kalınlığında, kimyasal maddelerden etkilenmeyen, kolay temizlenen, mekanik mukavemeti yüksek (650 kg/cm2) renkli zemin kaplamasıdır. İlaç fabrikalarında, hastanelerin steril alanlarında, elektrik santrallerinde ve her türlü sanayi tesisi için temizlenmesi kolay, tozumaz zemin gerektiren her yer için idealdir. Solvent içermez.

 


• Araldite MULTILAYER SCREED


Mekanik mukavemeti yüksek (700 kg/cm2) sağlam, pürüzlü bir yüzeye sahip renkli epoxy döşeme kaplama sistemidir. Aşındırıcı etkilerin söz konusu olduğu yerler, sürekli yıkanan mezbahaneler, soğuk hava depoları, süt fabrikaları, şişeleme fabrikaları ve sürekli ıslak ortamlarda kaymayan bir yüzey gerektiren her yer için ideal bir çözümdür. Kir ve bakteri tutmaz, yüksek asitlere, kimyasallara dayanıklıdır. Kolay temizlenir. Solvent içermez.

 


• Araldite EPOXYCOAT H.D.


Zeminler için dayanıklı, kolay temizlenir, pürüzsüz yüzeyli, yüksek kimyasal mukavemetli renkli bir kaplamadır. Yaya trafiğinden etkilenmez. Mutfaklar, bilgi işlem odaları ile ilaç sanayi, depolar ve hastanelerin steril ortamları için idealdir. Solvent içermez.

 


• Araldite EPOXYCOAT O.P. ve O.P. FLAT


Zeminler için dayanıklı, kolay temizlenir, yüksek kimyasal mukavemetli renkli tekstürlü kaplamadır. Mutfaklar, ilaç sanayi, hastanelerin steril ortamları, konfeksiyon atölyeleri ve iplik fabrikaları gibi yerler için ideal bir malzemedir.

 • Araldite SELF SMOOTHING


Zeminler için dayanıklı, kolay temizlenebilen, kimyasal mukavemeti yüksek düzgün yüzeyli renkli kaplamadır. Orta kapasiteli yük trafiğine uygundur. Kalıp fabrikaları, gıda tesisleri, tekstil sanayi, ilaç sanayi, tütün fabrikaları ve hastanelerin steril ortamları için idealdir. Solvent içermez.

 • Araldite FLEXIBLE SELF LEVELLING SCREED


3 mm kalınlığında, kimyasal maddelerden etkilenmeyen, mekanik mukavemeti yüksek, elastik, renkli bir zemin kaplamasıdır. İlaç fabrikalarında, hastanelerin steril alanlarında, her türlü sanayi tesisi için temizlenmesi kolay, tozumaz zemin gerektiren her yer için idealdir.