Döşeme Kaplamaları


• Araldite INDUSTRIAL MORTAR SCREED


Yüksek kimyasallara ve basınç mukavemetine sahip, 5 mm ve daha kalın olarak uygulanabilen epoksi esaslı döşeme kaplamasıdır. Makine atölyeleri ve ağır sanayi tesisleri, kimyasal proses alanları gibi mekanik dayanımın ön planda tutulduğu yerler için geliştirilmiştir.

 


• Araldite ANTI - STATIC FLOOR


Solvent buharının oluşabileceği ortamlar, patlayıcı madde üreetim alanları ve depoları, ameliyathaneler ve oluşan statik elektriğin deşarj edilmesini gerektiren ortamlar için geliştirilmiştir.

 


• Araldite EPOXYCOAT CLEAR


Beton ve epoksi yüzeylerde kullanılmak için geliştirilmiştir. Dayanıklı, temiz ve gözeneksiz şeffaf kaplamadır. Yüzeydeki poroziteyi önleyerek, pislik ve aşındırıcı kimyasal maddelerin döşeme içine penetre olmasını önler. Fabrikalar, laboratuarlar, besin maddelerinin hazırlandığı mekanlar ve tozsuz ortamın gerekli olduğu yerler için idealdir.

 


• Araldite EPOXYCOAT W.B.


Her türlü beton yüzeyde kolay temizlenebilir, etkili bir koruyucu kaplamadır.Ambarlarda, garajlarda, gıda ve ilaç fabrikalarında ve tüm sanayi tesislerinde kullanılır. Su bazlı olan malzeme kimyasal dayanımın kritik olmadığı alanlarda ekonomik çözüm sağlar. Su bazlıdır. Renkli ve şeffaf seçenekleri mevcuttur.

 • Araldite GRANİT EPOXY


Trafik yoğunluğuna bağlı olarak 1,5 mm ~ 3,5 mm kalınlığında, kimyasal maddelerden etkilenmeyen, kolay temizlenen, mekanik mukavemeti yüksek bir zemin kaplamasıdır. İlaç fabrikaları, hastanelerin steril alanları, tütün fabrikaları ve her türlü sanayi tesisi için dekoratif, temizlenmesi kolay, tozumaz zemin gerektiren her yer için idealdir.

 • Araldite CARPET SCREED


2 mm kalınlığında lobi, koridor, showroom gibi estetik görünümün önemli olduğu mekanlarda zemin kaplaması olarak kullanılır. Zeminlerde kaymayı engellemek için değişik pürüzlülük seviyelerinde uygulanabilmesi nedeni ile sürekli ıslak veya ıslanma ihtimali olan mutfak, tuvalet, banyo, havuz çevresi, yiyecek hazırlama alanları, market gibi sadece yaya trafiği yada hafif araçların geçtiği yerler için idealdir.