Koruyucu Kaplamalar


• Araldite EPOXYCOAT T.L.


Paslanmış petrol balast tanklarının yenilenmesi ve tamiri iile beton yüzeylerde bulunan veya ileride oluşabilecek çatlakların yüzeysel olarak onarımında kullanılır. Cam dokuma ile beraber kullanılarak, paslanmış tank tabanları onarılabilir ve uzun bir süre korozyona dayanıklı bir kaplama elde edilir.

 


• Araldite EPOXYCOAT STANDARD


Duvarlar için , kolay temizlenen ve kimyasal maddelerden etkilenmeyen dayanıklı bir kaplamadır. Renk atmaz ve piyasadaki temizleyicilerin herhangi biriyle kolayca temizlenir. Mandıralar, mutfaklar, bilgi işlem odaları, hastaneler, steril odalar ilaç fabrikaları ve temizliğin önemli olduğu her yer için idealdir.

 


• Araldite TOPCOAT H.B


Üstün kimyasal ve mekanik niteliklere sahip koruyucu bir yüzey kaplamasıdır. Petrokimya tesisleri, tekstil fabrikaları, şeker fabrikaları, su arıtma tesisleri, gübre fabrikaları, kanalizasyon tesisleri, taşıma boruları ve paslanmaya açık ortamdaki çelik yapılarda kullanılır. Kimyasalların doğrudan temas ettiği yüzeyleri korumak için geliştirilmiştir. Kaynar su sıcaklığına dayanıklıdır./span>

 


• Araldite TOPCOAT 020 TU


Üstün kimyasal ve mekanik niteliklere sahip koruyucu bir yüzey kaplamasıdır. Petrokimya tesisleri, tekstil fabrikaları, şeker fabrikaları, su arıtma tesisleri, gübre fabrikaları, kanalizasyon tesisleri, taşıma boruları ve paslanmaya açık ortamdaki çelik yapılarda kullanılır. İçme suyu tanklarında kullanılabilirliğine ilişkin bağımsız bir kuruluşca verilmiş sertifikası mevcuttur.

 • Araldite TOPCOAT TU


Üstün kimyasal ve mekanik niteliklere sahip koruyucu bir yüzey kaplamasıdır. Petrokimya tesisleri, tekstil fabrikaları, şeker fabrikaları, su arıtma tesisleri, gübre fabrikaları, kanalizasyon tesisleri, taşıma boruları ve paslanmaya açık ortamdaki çelik yapılarda kullanılır. Kimyasalların doğrudan temas ettiği yüzeyleri korumak için geliştirilmiştir.• Araldite TOPCOAT PU 26.6


İç ve dış yüzeyler için alifatik poliüretan kaplamadır. Her türlü beton ve çelik yüzeyde kolay temizlenebilir, sararmaz, aşınma direnci yüksek, etkili bir koruyucu kaplamadır. Ambarlarda, garajlarda, gıda ve ilaç fabrikalarında ve tüm sanayi tesislerinde kullanılır.Kimyasal ve mekanik dayanımın kritik olmadığı alanlarda ekonomik çözüm sağlar.