Yapıştırıcılar


• Araldite EPOXYBOND


Mevcut betona yeni beton elemanın yapıştırılması için kullanılır. Fabrikalar ve yükleme mahallerinde beton tamiri için idealdir. Beton dökümünde soğuk derzlerin oluşmasını önler ve su geçirimsiz bir tabaka oluşturur.

 


• Araldite SCREEDBOND


Mevcut betona tesviye yapıştırılması için kullanılır. Fabrikalar ve yükleme mahallerinde beton tamiri için ideal olup beton dökümünde soğuk derzlerin oluşmasını önler.

 


• Araldite TILE GROUT


Fayans ve seramik derzleri için, kimyevi maddelerden etkilenmeyen epoksi esaslı bir dolgu malzemesidir. Asite dayanıklı seramiklerin derz dolgularında, mandıralar, mezbahalar, mutfaklar, ilaç fabrikaları ve aşındırıcıların etkisindeki her yer için ideal bir malzemedir. Yüzme havuzlarında kullanılan seramik ve fayansların derzlerinde kullanıldığında, klorlu suya olan yüksek mukavemeti nedeni ile seramiklerin dökülmesini önler.

 


• Araldite BONDING PASTE


Çelik levhaların ve kürünü tamamlamış beton elemanların yapıştırılmasında kullanılır. Ayrıca beton yüzeylerdeki çatlakların yüzeysel olarak doldurulması ve tamiri için ideal bir malzemedir.